DSCN7898

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale” – 12 stycznia w czwartek przedszkolaki z punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I SP w pięknie udekorowanej sali bawili się przy skocznej i rytmicznej muzyce. Na balu gościły księżniczki, wróżki, piraci, książęta, rycerze oraz inne postaci z bajek i baśni. Przebierańcy chętnie uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotowały nauczycielki. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodko – owocową przekąską. Dodatkowo dzieciaki z punktu przedszkolnego odwiedził św. Mikołaj. Wręczył on naszym podopiecznym drobne upominki. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.