Closed

Dzień Babci i Dziadka

3 lutego, 2017 / / categories: Bez kategorii /

IMG_2463

Wychowawcy wraz z dziećmi z punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz uczniami klas I-III, 20 stycznia zorganizowali wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście wysłuchali wierszy i piosenek oraz obejrzeli taniec w wykonaniu swoich wnucząt. Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali występy swoich pociech, na ich twarzach było widać ogromną radość i wzruszenie. Po części artystycznej Kochani Dziadkowie otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty oraz życzenia od swoich wnucząt, a następnie razem udali się na słodki poczęstunek. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń i serdeczności. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Więcej…

Zmiana czcionki
Kontrast