• Apel z okazji Święta Niepodległości na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data- symbol miłości do Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.
Closed

Dzień Pluszowego Misia

Listopad 30th, 2016 / / categories: Bez kategorii /

20161125_113212

 Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie – pluszowe misie „przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. 25 listopada 2016r. dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem -Misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od prezentacji przytulanek przez maluchy.
Przedszkolaki poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, śpiewały piosenki i wykonały prace plastyczne. Starsze dzieci brały udział w konkursie „Kartka urodzinowe dla Pluszowego Misia’’ i otrzymały pamiątkowe dyplomy. Do zabawy włączyły się także uczennice gimnazjum, które przygotowały dla przedszkolaków wiele atrakcyjnych zabaw ruchowych i plastycznych, konkursy, zagadki.
Ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość wspólnej zabawy.

Więcej…