Closed

Ślubowanie i Pasowanie pierwszoklasistów

15 października, 2016 / / categories: Bez kategorii /

dsc07250

W piątek, 7 października 2016 r., wśród pierwszoklasistów panował podniosły i uroczysty nastrój. Wszyscy byli mniej lub bardziej zdenerwowani i zestresowani, ale na ogół radośni. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 9.00. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście, rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie klas 0 – III.
Na wstępie głos zabrała przewodnicząca SU, a następnie Pani Dyrektor i Pan Wójt, którzy zachęcili pierwszoklasistów do nauki i podejmowania obowiązków w szkole. Następnie mali uczniowie zaprezentowali część artystyczną, która miała charakter dydaktyczno – patriotyczny.
Po występie uczniowie złożyli uroczyste,,Ślubowanie” na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przytułach. Odcisnęli też na kartce swoje kciuki na pamiątkę złożonego Ślubowania.
Wiele radości sprawiły dzieciom podarowane upominki – książeczki, słodycze i mini – zabawki.
Po uroczystości mali uczniowie, dyrekcja, goście i rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Więcej…

Zmiana czcionki
Kontrast