Closed

SPOTKANIE Z PANEM POLICJANTEM

30 września, 2016 / / categories: Bez kategorii /

20160928_100651

 28 IX 2016 r. przedszkolaki z punktu oraz oddziału przedszkolnego gościły w swoich progach Pana Policjanta – tatę jednego z naszych podopiecznych. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest jego praca. Duże zainteresowanie u przedszkolaków wywołało umundurowanie i wyposażenie stróża prawa – w szczególności czapka, która była chętnie przymierzana przez najmłodszych, policyjny lizak, kajdanki oraz kamizelka. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły gościowi podziękowanie oraz własnoręcznie wykonany obrazek.
Wizytę policjanta poprzedziła krótka prezentacja pt. Bezpieczna droga do szkoły i domu, którą przedstawiła nam nasza dzielnicowa p. Karolina.

Więcej…

Zmiana czcionki
Kontrast