Loteria fantowa

Październik 13th, 2016 / / categories: Bez kategorii /

dav

11 października 2016r. uczniowie klasy IIa pod kierunkiem wychowawcy zorganizowali loterię fantową. Stanowiła ona nie tylko kontynuację integracji zespołu klasowego, ale także świetną okazję do sprawdzenia swoich kompetencji ekonomiczno – przedsiębiorczych. Uczniowie klasy IIa zgromadzili ponad 100 fantów, przygotowali plakat informacyjny, zaprosili do udziału wszystkich uczniów, których rzesze pojawiły się na długiej przerwie na górnym korytarzu. Ciekawa inicjatywa plus zaangażowanie młodzieży równa się same korzyści dla klasy jako zespołu.

M. Szczuka – Bagińska