Closed

10

Okres adwentu to czas oczekiwania na narodziny Jezusa, a także okres, w którym intensywnie włączamy się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Uczniowie naszej szkoły nie stanowią wyjątku. Po raz kolejny zaangażowali się w przygotowanie „Świątecznej paczki” dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży i zbierali słodkie upominki. Sama zbiórka, segregowanie i pakowanie prezentów wywołało wiele pozytywnych emocji. Dzięki zaangażowaniu i wyjątkowej hojności naszych uczniów, przygotowano dwie paczki, w których znalazły się: czekolady, ptasie mleczka, cukierki, ciastka oraz batony. 14 grudnia zostały one przewiezione i jeszcze tego samego dnia wręczone wychowankom Placówki. Podopieczni domu dziecka bardzo miło nas przyjęli, dziękując i oprowadzając po ośrodku. W dostarczeniu paczki wzięły udział uczennice naszej szkoły: Weronika Kręciewska, Weronika Kotara, Ewelina Turska i Paulina Śmiarowska. Całą akcję zainicjowały Samorządy Uczniowskie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej pod opieką p. Mariusza Mrozek i p. Bogusławy Mieczkowskiej.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tak szlachetną akcję, a w szczególności dzieciom i ich rodzicom.

Więcej…

Zmiana czcionki
Kontrast