Closed

dsc07394

    W sobotę 05.11.2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem odbył się II Festiwal Pieśni Patriotycznej i Harcerskiej. Uroczystego otwarcia Festiwalu dokonała dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnem pani Jadwiga Bekus. Celem festiwalu było poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich pieśni patriotycznych i harcerskich, rozbudzanie talentów wokalno – instrumentalnych oraz kultywowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych i harcerskich. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Modzelewska, Julia Święszkowska , Julia Ciszewska – kl. III; Ola Święszkowska , Anna Modzelewska, Martyna Mikucka – kl. IV; Ola Mroczkowska, Monika Mieczkowska, Luiza Załuska – kl. V; Paulina Jaskółka, Rozalia Turska – kl. IIa gimnazjum i Paulina Śmiarowska – kl. III gimnazjum.
Jury festiwalu przyznało:
wyróżnienia – Luizie Załuskiej i Annie Modzelewskiej w II kategorii – klas IV – VI szkoły podstawowej,
nagrody – Paulinie Śmiarowskiej – I miejsce i Rozalii Turskiej – II miejsce w III kategorii – klasy gimnazjalne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a nagrodzeni i wyróżnieni – statuetki. Uczennice do II Festiwalu przygotowała p. Ewa Sacha. Dziękujemy rodzicom: Juli Ciszewskiej, Ani Modzelewskiej oraz Julii i Oli Święszkowskiej za dowóz i towarzyszenie w zmaganiach festiwalowych. Gratulujemy naszym solistkom za wspaniałe popisy wokalne i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Więcej…

Zmiana czcionki
Kontrast