Closed

Święto Pieczonego Ziemniaka

1 października, 2016 / / categories: Bez kategorii /

szkolne-084

W piątek, 30 września 2016 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0, klasy I, IIa, IIb i III wraz z wychowawczyniami urządziły Święto Pieczonego Ziemniaka. Z dobrym humorem i plecakami zaopatrzonymi przez mamy, udaliśmy się do sadu pani Bogusławy Mieczkowskiej w kierunku Kubry Przebudówki. Pogoda była wymarzona na taką imprezę. Na miejscu czekało na nas przygotowane wcześniej i rozpalone ognisko. Na nim piekliśmy ziemniaki, kiełbaski oraz jabłka uzbierane w sadzie. Najbardziej smakowały wszystkim pieczone ziemniaki, które wiele dzieci jadło po raz pierwszy. Przestrzeni do wspólnej zabawy też nie brakowało. Wszyscy się wyhasali i zrelaksowali. Szkoda, że to, co przyjemne, szybko się kończy.

Więcej…

Zmiana czcionki
Kontrast