,, Książka z dzieciństwa moich bliskich”

W naszej szkole w dniach 12.03. 2024- 25.03.2024 odbył się konkurs plastyczny dla najmłodszych uczniów, zorganizowany przez szkolną bibliotekę przy współudziale wychowawców klas oraz pani Lidii Rybickiej. Celami konkursu było promowanie czytelnictwa wśród uczniów, rozszerzenie kanonu literatury dla dzieci młodzieży, budowanie relacji między dorosłymi a dzieckiem oraz rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej uczniów.

Laureatami konkursu zostali:

– Wiktoria Rogalska

– Zuzanna Filipkowska

– Amelia Michnowska

– Mateusz Mikucki

– Szymon Mikucki

– Patryk Rogalski

Wyróżnienia:

– Krystian Kurpiewski

– Luiza Bielawska

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie podczas uroczystego apelu.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowanie, a zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy: Beata Borawska, Lidia Rybicka