Closed

Jasełka

27 grudnia, 2023 / / categories: Bez kategorii /

„Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa,

czynimy to dlatego, aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…”

Jan Paweł II     

W czwartek 21 grudnia świętowaliśmy w szkole zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Uczniowie z kl. II, IV, V pod wodzą p. B. Mieczkowskiej, E. Sacha i A. Domurat przedstawili montaż słowno- muzyczny, który wprowadził wszystkich w atmosferę zbliżających się świat.  Świąteczne dekoracje w sali, śpiew kolęd, miła atmosfera sprawiły, że poczuliśmy wszyscy świąteczny nastrój. Patrząc na uśmiechnięte buzie wychowanków byliśmy szczęśliwi, że udało nam się wprowadzić uczniów do świadomego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym. W piękny i poruszający sposób została nam ukazana tajemnica przyjścia na świat Syna Bożego. Po złożeniu życzeń przez p. Dyrektor  Małgorzatę  Tomasiewicz i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego uczniowie wraz z nauczycielami udali się do swoich pięknie udekorowanych  klas, gdzie odbyły się klasowe spotkania.

Zmiana czcionki
Kontrast