Closed

,,Tylko jedna jest taka noc”

27 grudnia, 2022 / / categories: Bez kategorii /

Tegoroczne spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole miało charakter refleksyjny.

 Montaż słowno- muzyczny miał za zadanie przybliżenie okoliczności narodzin Pana Jezusa. Zawierał najważniejsze wydarzenia towarzyszące narodzinom Jezusa.  Śpiew kolęd przypominał najważniejsze sceny z tamtego wydarzenia. Refleksja jaka towarzyszyły spotkaniu  miała za zadanie nawiązanie do wydarzeń przy wschodniej granicy. Rozważając tajemnicę Bożego Narodzenia należy otworzyć serce i przyjąć z miłością drugiego człowieka, który jak mały Jezus smutny w drzwi patrzy, by pośród witających zobaczyć i nas, ludzi dwudziestego pierwszego wieku, zobaczyć ubogiego, bezdomnego, walczącego…

Życzymy wam, abyście z radością i prostotą dziecka świętowali Boże Narodzenie.

Zmiana czcionki
Kontrast