Closed

10 milionów za życie Wiktorka!

30 października, 2022 / / categories: Bez kategorii /
        U Wiktorka zdiagnozowano SMA. Jest to śmiertelnie niebezpieczna choroba, która osłabia mięśnie, niszczy sprawność fizyczną, odbiera możliwość samodzielnego oddychania czy jedzenia.
Dla Wiktorka jest nadzieja!
           Rodzice chłopca z całych sił będą walczyć o najdroższy lek świata, który kosztuje aż 10 milionów złotych. Bardzo proszą o pomoc w zebraniu tej ogromnej kwoty, na jaką zostało wycenione życie ich dziecka.
         Nasza szkoła przyłącza się do wsparcia tej zaszczytnej akcji. Cóż jest ważniejszego nad życie człowieka? Pani Dyrektor i Rada Pedagogiczna serdecznie proszą  ludzi dobrej woli i ofiarnego  serca o wsparcie finansowe tego  zaszczytnego przedsięwzięcia.
Pomóż już dziś!
Zmiana czcionki
Kontrast