7  września 2022 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie przedszkolaków oraz uczniów klas I-VIII z policjantami z Posterunku Policji w Jedwabnem. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Policjanci rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślili ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Funkcjonariusze przypomnieli również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi oraz omówili zasady zachowania się podczas spotkania z groźnym psem. Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Serdecznie dziękujemy policjantom za ciekawe spotkanie.

Mariusz Mrozek