Closed

Integracyjne ognisko…

28 czerwca, 2022 / / categories: Bez kategorii /

Na takie udaliśmy się 13 czerwca 2022 r. Zaopatrzeni w to, co najważniejsze, czyli: kiełbaski, bułeczki i dobre humory, udaliśmy się do naszego kolegi – Szymona – by na podwórku miło spędzić czas przy ognisku. Wszystko już na nas czekało, zajęli się tym państwo Modzelewscy. Kiełbaski z ogniska smakowały wybornie, zwłaszcza te mocno przypieczone. Ale największym rarytasem, na który czekaliśmy z przejęciem, były pieczone w ognisku młode ziemniaczki. Warto było czekać… Smakowały – z odrobiną soli – wyśmienicie. Znaleźliśmy też czas na gry i zabawy integracyjne. Świetnie bawiliśmy się, odgadując, o jakiej osobie z klasy jest mowa, podając informacje dotyczące wzrostu i numeru buta. Ile przy tym było śmiechu. Rozegrany został także mecz piłki nożnej, w który zaangażowali się także czworonożni przyjaciele rodziny. Najedzeni i zadowoleni – tak najczęściej brzmiało podsumowanie tego dnia.

Chcielibyśmy podziękować Pani Dyrektor za możliwość zorganizowania ogniska, a państwu Ewelinie i Piotrowi Modzelewskim za gościnę.

Uczniowie klasy V z wychowawcą

Zmiana czcionki
Kontrast