Closed

Czytanie jest the Best!

7 czerwca, 2022 / / categories: Bez kategorii /

Dnia 31 maja w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbyła się Inauguracja 2 Edycji Akcji ,, Rozczytane Podlaskie’’. Podczas Akcji  prezentowano fragmenty książek autorów z województwa podlaskiego Celiny Zubryckiej  i Kuby Sosnowskiego. Samorządowcy, szefowie , przedstawiciele podlaskich instytucji i organizacji, służb mundurowych, dziennikarze i inni znamienici goście przeczytali bajki dzieciom zgromadzonym w CEN w Białymstoku

Odbyło się również podsumowanie i rozdanie nagród wojewódzkiego konkursu plastycznego ,,Czytanie jest the Best!’’ W konkursie wzięło udział 70 szkół z województwa podlaskiego. Wpłynęło 243 prac, w różnych kategoriach wiekowych: kl I-III , IV-VI, VII-VIII, szkoły ponadpodstawowe.

Nasza szkoła także wzięła udział. Uczennica kl IV Monika Mrozek została laureatką konkursu, zdobywając wyróżnienie. Bardzo się cieszymy i gratulujemy naszej absolwentce . Życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy naszej Pani Dyrektor za wsparcie i mobilizacje nauczycieli i uczniów , która zawsze zachęca do udziału w różnych akcjach i konkursach.

                                                                         Lidia Rybicka

Zmiana czcionki
Kontrast