Closed

Dla Ciebie Mamo

5 czerwca, 2022 / / categories: Bez kategorii /

Rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą.
 Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną,
 jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek”.

Św. Jan Paweł II

Dzień Matki to piękne święto, które honoruje wszystkie Mamy, jest wyrazem szacunku i miłości, a także podziękowaniem za trud włożony w opiekę i wychowanie.

Jak co roku tak i w tym, w naszej szkole obchodzono Dzień Matki. Z tej okazji najmłodsi uczniowie zaprosili do szkoły swoje mamy na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Mamom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali wierszy, piosenek i życzeń płynących prosto z małych, ale gorących serduszek. Występy zakończyły się gromkim STO LAT. Po części artystycznej dzieci wręczyły Kochanym Mamusiom drobne własnoręcznie przygotowane prezenty – laurkę i kwiatek.

Wszystkim Mamom życzymy zdrowia, pociechy, radości i dumy z dzieci.

Pani Dyrektor

Wychowawcy kl. I-III

Zmiana czcionki
Kontrast