Closed

„Nasz Mikołajek”

22 października, 2021 / / categories: Bez kategorii /

7 października br. uczniowie z klasy IV, V, VI udali się do Łomży, do Centrum Kultury, na spektakl „Nasz Mikołajek” przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Bohaterowie porwali widzów do swojego świata pełnego zabawnych perypetii. Mogliśmy – wraz z głównym bohaterem – brać udział w ekscytujących przygodach, które mogłyby się wydarzyć w każdej szkole, każdego dnia. Brawurowe historie, gwałtowne zwroty akcji, wyjątkowa fabuła, a przede wszystkim zabawne sytuacje sprawiły, że publiczność żywo uczestniczyła w przedstawieniu i nie nudziła się ani przez chwilę.  W barwnych, nierzadko zaskakujących perypetiach bohaterów lektury młodzi widzowie bez trudu dostrzegli swoje szkolne przygody, doświadczenia i problemy, z jakimi mierzyć się trzeba każdego dnia. Uczniowie – rówieśnicy Mikołajka – podobnie jak on niezmiennie stawiają sobie te same pytania dotyczące dorosłości, odpowiedzialności, przyjaźni. Dlatego spektakl tak przypadł do gustu młodym odbiorcom.

monika szczuka – bagińska

Zmiana czcionki
Kontrast