Closed

Dzień Przedszkolaka

22 października, 2021 / / categories: Bez kategorii /

Dzień Przedszkolaka jest to ważne święto dla wszystkich przedszkolaków z całej Polski. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczyniać się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Panie zadbały o to, aby zajęcia były atrakcyjne i wywoływały na buziach naszych podopiecznych mnóstwo uśmiechu. Tego dnia, dzieciaki z trzech grup przedszkolnych, zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w wielu różnych konkurencjach: sportowych, zręcznościowych i quizach wiedzy. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły od zabaw tanecznych przy dziecięcych przebojach z pokazywaniem. Następnie zmierzyły się z konkurencjami sportowo-zręcznościowych tj.: bieg z ziemniakiem na łyżce; rzucanie do celu; grały w kręgle oraz na chwilę zamieniły się w “sprytne wiewiórki”. Starsze grupy także mogły wykazać się zdobytą do tej pory wiedzą. Radość, śmiech i głośny doping dzieciaków świadczył o wspaniałej zabawie.
Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci naszych drogich przedszkolaków.

Małgorzata Adamska, Magdalena Mrozek, Elżbieta Kozikowska

Zmiana czcionki
Kontrast