Closed

A to cyrk…

23 czerwca, 2021 / / categories: Bez kategorii /

23 czerwca br. w naszej szkole miał miejsce istny cyrk. Jego wykonawcami byli profesjonaliści – artyści z grupy cyrkowej. W widowisku udział wzięły przedszkolaki, dzieciaki z oddziałów przeszklonych, uczniowie klas IV – VI. Impreza rozpoczęła się od efektowanego występu artystki – pani w zjawiskowej sukience zaśpiewała sukienkę o cyrku. Następnie do sali gimnastycznej wkroczył szalony wąż, który zamiast straszyć, bawił i rozśmieszał. Uczestnicy nie zdążyli ochłonąć z nadmiaru emocji i endorfin, gdyż następnym punktem programu był występ z udziałem publiczności. „Wybrańcy” – przybrani w zabawne nakrycia głowy – w pełnym skupieniu kręcili hula hop. Konkurencję – w iście zakręcony sposób – pokonała Maja Gwiazdowska (kl. IV), kręcąc aż 4 hula hop. Artystka także dała wspaniały pokaz swoich umiejętności w kręceniu plastikowym obręczami. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się króliczki, które zupełnie nie okazywały tremy, prezentując się przed zgromadzonymi. Na zakończenie artyści zapełnili salę bańkami mydlanymi i odtańczyli wspólny taniec z młodszymi dziećmi do znanych przebojów Cleo i Zenka Martyniuka.

            Zwieńczeniem występów była prelekcja naszego gościa dotycząca bezpieczeństwa w czasie wakacji (odpoczynek nad wodą, odpoczynek w lesie, biwakowanie); pani zwróciła także uwagę na konieczność zgłaszania dorosłym sytuacji zaczepiania przez osoby nieznajome oraz na przestrzeganie zasad związanych z reżimem sanitarnym.

m.szczuka – bagińska

Zmiana czcionki
Kontrast