Closed

Dzień Dziecka w 0

14 czerwca, 2021 / / categories: Bez kategorii /

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku szkolnym, na który czekają wszystkie dzieci. W tym roku dzieci z punktu przedszkolnego i grupa 0A obchodziły swoje święto pod hasłem: ”W kosmosie”. Nauczycielki przygotowały dla swoich podopiecznych liczne zabawy i konkurencje m. in.: kosmiczną gimnastykę, tunel czasoprzestrzenny, tor przeszkód, malowanie kosmicznych pejzaży na folii stretch, wyścigi i grę pt. “Kosmiczna podróż”, w której dzieciaki musiały wykazać się wiedzą oraz współpracą w grupie. Atrakcją było też malowanie twarzy w stworki kosmiczne. W czasie przerwy w licznych zabawach przedszkolaki zjadły pyszne hot-dogi i lody zafundowane przez Radę Rodziców. 

Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Po dniu pełnym wrażeń i śmiechu przedszkolaki z radością żegnały się z nauczycielkami i jeszcze długo wspominały wspólne zabawy. 

 

                                                                                                                                                       organizatorzy:  

                                         Magdalena Mrozek, Małgorzata Adamska, Milena Godlewska

Zmiana czcionki
Kontrast