Closed

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

8 czerwca, 2021 / / categories: Bez kategorii /

Pierwszego czerwca w naszej Szkole odbył się Dzień Dziecka. W tym roku święto odbyło się na sportowo. Uczniowie kl. IV-VIII mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną  w wielu konkurencjach sportowych. Zawody podzielone były na 2 części. Pierwsza połowa zmagań to konkurencje, m. in. wyścigi rzędów z torem przeszkód, rzut piłką do obręczy z hula hop, żonglowanie piłki nożnej, kręgle oraz marsz z piłeczką do tenisa stołowego z pokonywaniem przeszkód i przejściem na czas. Wiele dyscyplin sportowych okazało się też nie lada wyzwaniem dla niektórych osób, a innym z łatwością przychodziło pokonywanie przeszkód. Nie brakowało również współzawodnictwa klas w meczach piłki nożnej drużyn mieszanych. Za każde zadania i mecze reprezentacja klasy zbierała punkty, które przekładały się na ogólne wyniki. Najlepiej poradziła sobie klasa 8, ale tak naprawdę wszystkim klasom za postawę i zaangażowanie należało się pierwsze miejsce. Z inicjatywy  p. Dyrektor i Rady Rodziców w przerwie sportowych zmagań uczestnicy otrzymali słodką niespodziankę – lody, a na koniec ponownie coś dla ciała – pieczoną kiełbaskę z bułką, którą  zjadano ze smakiem. Zwieńczeniem całej imprezy było wręczenie nagród i dyplomów za udział w szkolnych konkursach. Czarne chmury nad szkołą nie odebrały humoru ani uczniom, ani nauczycielom.

        Dzień Dziecka dostarczył wszystkim wielu wrażeń i przyjemnych emocji. Zadowoleni uczniowie spędzili te chwile na sportowo, zamiast w szkolnych ławkach. To dla zdrowia i urody!

                                                                                                     Mariusz Mrozek, Andrzej Ramotowski

Zmiana czcionki
Kontrast