Kartki świąteczne

Grudzień 15th, 2020 / / categories: Bez kategorii /

7Szkolny konkurs na „KARTĘ BOŻONARODZENIOWĄ”.

Adwent to czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Od ponad stu lat w Polsce jest tradycja robienia i wysyłania kart bożonarodzeniowych z życzeniami. Współcześnie najczęściej dominują e-maile, SMS-y.                        Uczniowie naszej szkoły wykonali karty bożonarodzeniowe, które pozwalają odkryć na nowo wartości i symbole, które odnoszą się do historii chrześcijaństwa i tradycji.

Komisja w składzie: Elżbieta Ziółek, Anna Domurat, Ewa Sacha postanowiła przyznać:

I miejsce – Maja Gwiazdowska kl. IV, Paulina Mieczkowska kl. VI;

II miejsce – Dominika Mikucka kl. VI, Julia Góralska kl. VI;

III miejsce – Łucja Wądołowska kl. V, Julia Rogowska kl. VI;

Wyróżnienia: Zuzanna Święcica kl. IV, Piotr Przestrzelski kl. VI, Paweł Święcica kl. VI, Julia Ciszewska kl. VII, Martyna Modzelewska kl. VII.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.