Closed

Konkurs

Grudzień 14th, 2020 / / categories: Bez kategorii /

IMG_20201119_181407116Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Białymstoku rozstrzygnął konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych pod nazwą „Zdrowe smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

                  Łucja Chodnicka uczennica klasy I zdobyła II miejsce  w Konkursie Plastycznym „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”, zorganizowanym  przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Białymstoku. Celem konkursu było przede wszystkim zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń w pracy artystycznej i wychowawczej oraz rozpowszechnienie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej, która  w kreatywnej i ciekawej formie zaprezentuje temat konkursu „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”. Termin nadsyłania prac upłynął 20.11.2020 r.

Łucjo, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Bardzo dziękujemy  wszystkim uczestnikom naszej szkoły za udział w konkursie.