Closed

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Grudzień 1st, 2020 / / categories: Bez kategorii /

20201125_102530Jak każdego roku – 25 listopada – przedszkolaki z naszej szkoły świętowały Dzień Pluszowego Misia. Niestety, w bieżącym roku szkolnym nie mogliśmy ze sobą zabrać pluszowych przyjaciół, dlatego dzieciaki z najmłodszej grupy ubrały koszulki i bluzki z wizerunkami misiów. Dzień upłynął wszystkim pod znakiem wesołych zabaw i gier. Przedszkolaki z grupy 0A i 0B wykonały piękne prace plastyczne. Dodatkowo w grupie  3-4-latków pani Dyrektor zainaugurowała projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego celem jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadania pt. Lekcja pływania z książki A. Cholewińskiej – Szkolik Bajki o misiach z czterech stron świata. Przez szybę przyglądał się nam miś Euzebiusz,    który został patronem projektu w naszej grupie.

     Kolejnego dnia dzieciaki z punktu przedszkolnego wybrały się na zajęcia do szkolnej biblioteki. Bardzo miło powitała nas pani Beata, która przybliżyła nam pracę bibliotekarki. Najmłodsi milusińscy bardzo chętnie włączali się w rozmowę oraz zadawali pytania. Pani Beata odczytała nam również krótkie opowiadanie. Na koniec naszego spotkania przedszkolaki pokolorowały obrazki misia.

Magdalena Mrozek