Closed

Najpiękniejszy Święty

11 listopada, 2020 / / categories: Bez kategorii /

IMG_20201026_102931_BURST20W poniedziałek – 26 października 2020 roku w PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM odbył się  konkurs Najpiękniejszy Święty. Tego dnia było jak w niebie. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych. Najwięcej przybyło aniołów z nieba. Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tylu świętych osób.

Konkurs był dla dzieci jak i rodziców inspiracją do poznania świętych oraz naśladowania ich życia. Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów oraz PANIOM z punktu przedszkolnego, które zachęciły dzieci by wzięły udział.

 Konkurs Najpiękniejszy Święty pokazał, że dzień 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych przypomina prawdę o powszechnym powołaniu do świętości. Każdy z nas jest do niej powołany.

Zmiana czcionki
Kontrast