Closed

Wyniki „Obcy w domu”

Maj 8th, 2020 / / categories: Bez kategorii /

Zuzia Święcica z kl. III została LAUREATKĄ akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem  – Bajka nr 1 – „Obcy w domu”. Organizatorem akcji jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy współpracy Kuratorium Oświaty w Białymstoku  i Nadleśnictwa Dojlidy.  Celem akcji jest  utrwalanie zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci,  popularyzowanie bezpiecznych i konstruktywnych sposobów spędzania wolnego czasu w domu, promowanie odpowiedzialnych postaw w związku  z wprowadzonym stanem epidemii. Jury powołane przez organizatora uznało jej pracę za najlepszą. Sukces  Zuzi jest  efektem  wspólnej pracy rodzeństwa   i Mamy.  7 maja Zuzię w jej rodzinnym domu odwiedził sam miś Dobromiś – maskotka podlaskiej Policji  i dzielnicowy z Posterunku Policji w Jedwabnem. Zuzia otrzymała liczne gratulacje,  DYPLOM LAUREATA, LIST GRATULACYJNY oraz  upominki.

Praca Łucji Chodnickiej  z kl. „OB” – drugiej uczestniczki akcji z naszej szkoły została WYRÓŻNIONA.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!!!

Zuzanna Święcica l. 9, SP Przytuły (2)received_2933384680044109Łucja Chodnicka2IMG_20200506_140012Zuzanna ŚwięcicaZuzanna Święcica