Closed

Pasowanie na czytelnika

Luty 5th, 2020 / / categories: Bez kategorii /

DSC_0316Czwartego lutego 2020r. w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klas I na czytelników biblioteki szkolnej. Pierwszaki wraz z całą społecznością szkolną obejrzały przedstawienie, w którym to uczniowie klas V, VI i VIII wcielili się w postacie z bajek. Po ciekawej inscenizacji przyszedł czas na uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. W czasie tej wyjątkowej ceremonii Pani dyrektor Joanna Wądołowska wręczyła każdemu pierwszakowi dyplom i słodki upominek. Jednocześnie w tym samym dniu zostały wręczone nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie Myślę, więc czytam ,jak również nagrodzono najaktywniejszych czytelników I półrocza szkolnego. Początkującym ,młodym czytelnikom gratulujemy wcielenia do grona doświadczonych czytelników szkolnych i życzymy jak najwięcej przeczytanych książek. Za całą oprawę artystyczną odpowiedzialne były Lidia Rybicka – nauczyciel biblioteki, Sylwia Pieńkowska – logopeda, Beata Borawska – nauczyciel języka polskiego.

Więcej…