Closed

Bal charytatywny

Luty 5th, 2020 / / categories: Bez kategorii /

-8768779549749738817Po raz kolejny Caritas Diecezji Łomżyńskiej zorganizował w Łomży bal charytatywny – (XIII Ekologiczny Bal Charytatywny). Odbył się on w murach łomżyńskiej Wety. Na balu pojawiło się blisko 400 dzieci i młodzieży z różnych szkół. Organizatorzy przygotowali dla nich niezliczoną ilość atrakcji. Były zabawy, tańce, śpiewy, konkursy, pokaz odzieży ekologicznej. Uroczyście bal rozpoczęli p. wicedyrektor wraz z dyrektorem Caritas ks. Andrzejem Mikuckim – tradycyjnie polonezem. Bal miał na celu integrację dzieci i młodzieży oraz zabranie maskotek i pluszaków, które w Światowy Dzień Chorego zostaną przekazane dzieciom chorym – wyjaśnił Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej ks. Andrzej Mikucki. Zespół Szkół Weterynaryjnych po raz kolejny pokazał się z jak najlepszej strony, zapewniając wszystkie kwestie organizacyjne, liczne atrakcje, a także smaczny posiłek. Uczestnicy naszej szkoły byli bardzo zadowoleni z udziału w balu, z niecierpliwością oczekują na przyszłoroczny.

B.Mieczkowska

Więcej…