Closed

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Luty 1st, 2020 / / categories: Bez kategorii /

SAM_0410„Kochamy Was całym sercem” – pod takim hasłem 17 stycznia odbył się w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Jak zwykle Dziadkowie naszych podopiecznych nie zawiedli i bardzo licznie przybyli, by wspólnie celebrować swoje święto. Przedszkolaki (pod czujnym okiem wychowawczyń i opiekunów) wierszem, piosenką i tańcem wyrażały swoją wdzięczność i miłość do Dziadków. Nasi goście chętnie i często nagradzali małych artystów brawami. Część artystyczną zwieńczył wspólny taniec dzieci, Babć i Dziadków oraz wszystkich zgromadzonych osób do piosenki „Kaczuszki”. Po przemówieniu Pani Dyrektor, złożeniu życzeń i wręczeniu przez dzieci laurek, wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Niech nam żyją Babcie i Dziadkowie!

Magdalena Mrozek

Więcej…