Closed

Wyjazd na łyżwy

Luty 1st, 2020 / / categories: Bez kategorii /

13W czwartek (23 stycznia 2020r.) 33 uczniów naszej szkoły pod opieką p. Mariusza Mrozek, p. Anny Domurat i p. Moniki Diany Chrostowskiej udało się na łomżyńskie lodowisko. Celem wycieczki była nauka i doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja zespołów klasowych, a przede wszystkim promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. Uczniowie chętnie poddali się zimowemu szaleństwu. Były wśród nas osoby, które pierwszy raz miały łyżwy na nogach. Nie obyło się bez upadków, więc czasem przydała się koleżeńska pomoc. Można było zauważyć, że osoby, które częściej bywają na lodowisku lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem umiejętności i techniki. Zabawa była znakomita i pozostawiła niezapomniane wrażenia.

Więcej…