Closed

20200115_105533Ferie to czas odpoczynku i relaksu, w trosce o bezpieczeństwo dzieci w dniu 15 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią policjantką z Posterunku Policji w Jedwabnem. Policjantka przypomniała o różnych niebezpieczeństwach zagrażających dzieciom. Szczególnie skupiła się na przypomnieniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Przestrzegła przed ślizganiem się na rzeczkach, stawach oraz ostrzegała przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Najmłodsi utrwalili także zasady poruszania się po drodze. Przeprowadzone spotkanie zakończyło się dyskusją z uczniami w klasach także z wychowawcami. Dzieci wykonały prace plastyczne na temat bezpiecznych ferii.
Wszystkim życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i przede wszystkim bezpiecznie.

Więcej…