Closed

Choinka 2020

Styczeń 20th, 2020 / / categories: Bez kategorii /

DSC0335718 stycznia był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem „Choinka szkolna”. Od godziny 17.00 sala gimnastyczna zaczęła wypełniać się miłośnikami tańca i dobrej zabawy.
Impreza ma charakter środowiskowy i długoletnią, trudno nawet ustalić jak długą, tradycję. W sali gimnastycznej naszej szkoły zebrali się wszyscy uczniowie ale również ich młodsze i starsze rodzeństwo oraz rodzice pragnąc w rytmie skocznej muzyki, w wspaniałych strojach karnawałowych wspólnie się bawić.

Tylu tańczących i bawiących się ludzi sala gimnastyczna gości tylko przy okazji Choinki Szkolnej. Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać.
Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje rodzicom, nauczycielom i wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach i organizacji choinki.

Więcej…