Closed

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Grudzień 8th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

20191125_10411625 listopada obchodziliśmy dzień Pluszowego Misia. Tego dnia zawitały w progach punktu przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych pluszowe maskotki. Bawiły się razem z nami przy dźwiękach skocznej muzyki, uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych z okazji ich święta oraz towarzyszyły w zabawie. Wesołym harcom nie było końca.
Święto naszych pluszaków stało się również okazją do zorganizowania konkursu plastycznego pt.: „Kartka urodzinowa dla Pluszowego Misia”. Mali artyści mieli okazję wykazać się pomysłowością oraz talentem plastycznym. Do organizatorki wpłynęło aż 30 pięknych prac, dlatego komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
W grupie 3-4-latków:
• I miejsce – Dominika Rodzim (4l, PP),
• II miejsce – Wiktor Wiśniewski (4l, PP),
• III miejsce – Wojciech Czaplicki (4l, PP),
WYRÓŻNIENIE:
– Mateusz Mikucki (4l, PP),
– Paweł Filipkowski (4l, PP).
W grupie 5-6-latków:
• I miejsce – Blanka Włodkowska (6l, 0B),
• II miejsce – Dominika Duchnowska (6l, 0B),
• III miejsce – Szymon Mikucki (5l, 0A),
WYRÓŻNIENIE:
– Patryk Szymański (5l, 0A),
– Łucja Chodnicka (6l, 0B),
– Aleksandra Serba (5l, 0A).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Do zwycięzców powędrowały dodatkowo drobne upominki. Gratulujemy! :)

Magdalena Mrozek

Więcej…