Kartki świąteczne

Grudzień 7th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

DSC_0316Święta Bożego Narodzenia, to czas radości i miłości. To okres oczekiwania. Nasza szkoła, jest miejscem w której podtrzymywana jest tradycja związana z wykonywaniem ozdób świątecznych. W naszej świetlicy szkolnej dnia 04.12.2019r. gościliśmy panią Mariolę Sobiech- dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Przytułach, która pokazała dzieciom jak tworzyć własnoręcznie pocztówki świąteczne. Uczniowie aktywnie pracowali pod okiem specjalisty, jak również wychowawcy świetlicy pani Lidii Rybickiej i logopedy pani Sylwii Pieńkowskiej. Wyniki prac były imponujące. Powstały piękne rękodzieła artystyczne. Mamy nadzieję , że nasz gość odwiedzi nas za rok i podsunie kolejne ciekawe pomysły.