Closed

Teatrzyk „Wystarczy dobre serce”

Grudzień 5th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

DSC03078Po raz kolejny naszą szkołę odwiedziły aktorki Studia Artystycznego „Arena” z Białegostoku. Teatrzyk odbył się 29 listopada 2019 r. Tym razem aktorki zaprezentowały przedszkolakom, uczniom klas I-III i IV-V bajkę pt. „Wystarczy dobre serce”. Tematyka przedstawienia koncentrowała się wokół ważnych aspektów życiowych – dobra i zła. Główna bohaterka – Dobrawa – dziewczyna wrażliwa, o gołębim sercu, każdego darzyła miłym słowem i serdecznym uśmiechem. Nikomu nie odmówiła w potrzebie, nawet tym, którzy byli dla niej nieprzychylni, sprawiali jej przykrości i byli przyczyną życiowych kłopotów. Na szczęście, zmartwienia się skończyły. Pomoc wilkowi okazała się zbawienna. Wilk zmienił się w przystojnego królewicza. Tych czarów dokonała zła czarownica. Królewicz poprosił o rękę Dobrawę, która bez wahania przyjęła jego oświadczyny.
Bajka podobała się małym i starszym widzom. Aktorki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Widzowie zrozumieli, że wystarczy dobre serce, a życie będzie szczęśliwsze, radośniejsze i przyjemniejsze.

Więcej…