Żywa lekcja historii

Grudzień 6th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

IMG_20191205_0958005 grudnia w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii przeprowadzona przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej z Łomży. Lekcja została zainicjowana przez panią Monikę Dianę Chrostowską. Młodzież klasy ósmej i siódmej miała możliwość poszerzenia swojej wiedzy o nowe fakty z okresu II wojny światowej, poznała wiele istotnych informacji o sposobie przeprowadzania walk oraz skutkach jakie pozostawiły po sobie wydarzenia tamtego okresu. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali wykładu. Wzbogacili swoją wiedzę historyczną , którą z powodzeniem wykorzystają na lekcjach historii.