Wyjazd do Parku Wodnego w Łomży

Grudzień 1st, 2019 / / categories: Bez kategorii /

DSC0304327 listopada uczniowie z kl. IV i V wyjechali do Parku Wodnego w Łomży. Pobyt na pływalni odbywał się pod czujnym okiem ratowników Parku Wodnego i opiekunów: p. Zofii Barbary Polkowskiej, p. Ewy Sacha i p. Izabeli Przybylskiej. Na Parku Wodnym uczniowie korzystali z basenu, biczy wodnych, zjeżdżalni i chociaż na chwilę z … sauny. Dwugodzinny pobyt w wodzie był dla wszystkich wielką radością, dostarczył wiele wrażeń i korzyści zdrowotnych. Po aktywnym wypoczynku udaliśmy się do McDonalda. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.