• Apel z okazji Święta Niepodległości na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data- symbol miłości do Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.
Closed

517 listopada 2019 w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie odbył się powiatowy finał w drużynowym tenisie stołowym.
W zawodach uczestniczyły drużyny z 8 szkół podstawowych z powiatu łomżyńskiego. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali. Turniej poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach. W każdej z grup zawodników zacięte rozgrywki o zwycięstwo toczyły się do końca, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Nasi uczniowie w składzie drużynowym: Dawid Duchnowski, Jan Duchnowski oraz Rafał Filipkowski zajęli III miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Mariusz Mrozek

Więcej…