Closed

Dzień Przedszkolaka

Listopad 15th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

sala zabaw 0327 listopada 2019 roku najmłodsi podopieczni naszej szkoły z punktu przedszkolnego, oddziału 0A i 0B wraz z wychowawczyniami i opiekunkami wybrali się do sali zabaw Magiczny Świat w Łomży, by świętować Dzień Przedszkolaka. Dla niektórych dzieci była to pierwsza podróż szkolnym autobusem i już sam przejazd dostarczył im wielu pozytywnych emocji. :)

Pobyt w sali zabaw był okazją do wielu spontanicznych i radosnych zabaw zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Na dobre dwie godziny sala wypełniona była gwarem i śmiechem przedszkolaków. Choć zmęczenie dało o sobie znać w drodze powrotnej do szkoły, to dobry nastrój nas nie opuszczał.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza wspólna „wyprawa”. :)

Magdalena Mrozek

Więcej…