Closed

Turniej Niepodległości

Listopad 13th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

2Uczniowie naszej Szkoły z gorącym sercem świętowali 101 rocznicę odzyskania Niepodległości . W dniu 8 listopada 2019r. rozegrali turniej piłki nożnej i ręcznej ku czci Niepodległej. Tradycyjne zawody stały na wysokim poziomie, a zgromadzone drużyny pokazały prawdziwą postawę patriotyczną podczas odśpiewanego hymnu oraz zaprezentowały pięknego ducha walki fair play podczas rozgrywek. W turnieju rywalizowało ponad 50 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci (klasy IV-VI) oraz młodzież (klasy VII-VIII). Po 3 godzinach wspólnej rywalizacji wyłoniliśmy zasłużonych zwycięzców.
W kategorii dzieci:
1 miejsce: klasa VI (chłopcy i dziewczęta),
2 miejsce: klasa V (chłopcy i dziewczęta),
3 miejsce: klasa IV (chłopcy i dziewczęta).
W kategorii młodzież:
1 miejsce: klasa VII (chłopcy) i klasa VIII (dziewczęta),
2 miejsce: klasa VIII (chłopcy) i klasa VII (dziewczęta).
Rozgrywki miały charakter integracji, dlatego liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i hart ducha, których nie zabrakło uczniom naszej Szkoły. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Mariusz Mrozek

Więcej…