Closed

W dniach od 5 do 23 września 2019 r. trwał w klasach I – III konkurs plastyczny „Tragiczny wrzesień 1939 r.”. Jego organizatorkami były wychowawczynie klas. Konkurs został przeprowadzony w celu upamiętnienia 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i napaści hitlerowskich Niemiec i Związku Sowieckiego na Polskę. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką: rysunek, malarstwo, grafika, kolaż na papierze o formacie A-3.
Na konkurs napłynęły 23 prace plastyczne. Rozstrzygnięcie nastąpiło 24 września. Jury w składzie: pani Elżbieta Kozikowska, pani Małgorzata Adamska i pani Izabela Przybylska wytypowało zwycięzców. Są to:
I miejsce:
Natalia Czarnecka klasa III,
Maja Gwiazdowska klasa III,
Zuzanna Święcica klasa III,
II miejsce:
Zofia Cwalińska klasa II,
Monika Mrozek klasa II,
Klaudia Rogowska klasa II,
III miejsce:
Kinga Lipińska klasa II,
Dawid Karwowski klasa III.
Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…