Closed

Dzień Edukacji Narodowej

Październik 18th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

DSC02891Dniu 11 października 2019 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Sala była zapełniona po brzegi uczniami, nauczycielami oraz gośćmi spoza szkoły. Część artystyczną przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką p. K. Tarasko i p. E. Sacha. Młodzi artyści zaprezentowali krótką inscenizację, w której słowem, pieśnią i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie uczniowie złożyli serdeczne życzenia nauczycielom za ich pedagogiczny trud i pracownikom szkoły oraz wręczyli kwiaty. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Więcej…