Jesienny piknik

24 września, 2019 / / categories: Bez kategorii /

Po raz drugi wychowawczynie z oddziałów przedszkolnych i klas I – III urządziły piknik integracyjny. Impreza odbyła się 13 września bieżącego roku. Do pomocy włączyli się również rodzice. Ciepły, słoneczny dzień sprzyjał dłuższej wędrówce i zabawom na świeżym powietrzu. Po dotarciu na miejsce, wszyscy z zapałem zabrali się za pieczenie kiełbasek. Płomienie ogniska do czerwoności rozgrzały buziaczki uczestników. Niektórzy piekli sobie jabłuszka, a inni bułeczki i chlebek. Na koniec, w rozżarzone węgielki zostały wrzucone ziemniaczki. One piekły się najdłużej. Dzieci nie mogły się doczekać, kiedy mogą je zjeść. Apetyty dopisywały wszystkim – paniom też. Syci i zrelaksowani wróciliśmy do szkoły.