Zabawy w „Magicznym Świecie”

Czerwiec 14th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

To już przedwakacyjny czas. Dlatego 12 i 14 czerwca maluchy z przedszkoli i dzieci z klasy I i III odwiedziły Salę Zabaw w Łomży. Szaleństwo zabawowe trwało 2 godziny. Choć w te dni z nieba lał się żar, to dzieciaki spędzały czas w przyjemnej, chłodnej sali. Zjeżdżały na zjeżdżalniach, nurkowały w basenie z piłeczkami, skakały na trampolinie, urządzały wspinaczki na ściance wspinaczkowej. Maluchy bawiły się w zabawy tematyczne i jeździły samochodzikami, a starsi grali w „Futbol” i „Cymbergaj”. Na nudę nie było czasu. Oprócz dobrej zabawy, dzieci ćwiczyły swoją sprawność i koordynację wzrokowo – ruchową oraz stymulowały rozwój psycho – ruchowy.