• Apel z okazji Święta Niepodległości na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data- symbol miłości do Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.
Closed

Dzień Rodziny

Czerwiec 4th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

DSC01790-00131 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. Na tę wyjątkową uroczystość przybyło wielu rodziców i opiekunów naszych podopiecznych. Montaż słowno-muzyczny przygotowały dzieci z punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z kl. I-III pod czujnym okiem swoich wychowawczyń. Rodzice z dumą przysłuchiwali się pięknej recytacji, która przeplatała się z wesołymi piosenkami i tańcami. Po akademii zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek do klas, a dzieci na boisko szkolne, gdzie czekały na nie dmuchane zjeżdżalnie i basen z piłkami, a wszystko to z okazji Dnia Dziecka.

Więcej…