Nałogom mówimy nie!

Czerwiec 18th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

W ramach szkolnego programu profilaktycznego przy współudziale Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Gminy w Przytułach przeprowadzony został konkurs plastyczny pod hasłem: „Nałogom mówimy nie!” skierowany do uczniów klas IV – VII naszej szkoły.
Komisja w składzie:
p. Ewa Sacha,
p. Elżbieta Ziółek,
p. Małgorzata Adamska
przyznała nagrody i wyróżnienia następującym uczniom klas IV-VII:
– Paweł Święcica – kl. IV
– Patryk Mieczkowski – kl. VI
-Julia Góralska- kl. IV
– Radosław Kaczmarczyk – kl. V
– Mateusz Górski – kl. VI
– Beata Włodkowska – kl. VI
Wyróżnienie
– Aleksandra Skrodzka – kl. IV
– Wiktor Piotrowski – kl. IV
– Amelia Chodnicka – kl. IV
Na konkurs wpłynęły 33 prace plastyczne (11 – kl. IV, 11 – kl. V, 11 – kl. VI, kl. VII – 0).
Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Urząd Gminy w Przytułach w dniu 07.07.2019 r.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości, kreatywności w doborze środków plastycznych i życzymy dalszych sukcesów.
Ewa Sacha