Closed

PLAKAT PROMUJĄCY RODZICIELSTWO ZASTĘPCZE

Czerwiec 13th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

11 czerwca 2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego na „PLAKAT PROMUJĄCY RODZICIELSTWO ZASTĘPCZE” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży. Do organizatora wpłynęło 145 prac plastycznych w tym 13 naszych uczniów: Julii Góralskiej i Pawła Święcica – kl. IV; Martyny Modzelewskiej – kl. V; Kacpra Mroczkowskiego i Mateusza Górskiego – kl. VI; Wiktorii Rogowskiej i Patryka Mroczkowskiego – kl. VI; Tatiyany Kashnikowej, Moniki Mieczkowskiej, Marty Załuska i Aleksandry Mroczkowskiej – kl. VII; Weroniki Kręciewskiej, i Weroniki Kotara – kl. VIII.
Jury powołane przez organizatora przyznało w kategorii klas IV – VII:
– nagrodę główną – Weronice Kręciewskiej – kl. VIII,
– wyróżnienia – Marcie Załuska – kl. VII i Pawłowi Święcica – kl. IV.
Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się na pikniku z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w Kompleksie Agroturystycznym „Dębowy Las” w Elżbiecinie.
Etap szkolny konkursu przeprowadziła p. Ewa Sacha.
Gratulujemy naszym plastykom.

Więcej…