Closed

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Czerwiec 27th, 2019 / / categories: Bez kategorii /

Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”

Być może Wasze drogi zupełnie się rozejdą i nie będziecie spędzać już ze sobą tyle czasu, co w szkolnych ławkach. Mamy nadzieję jednak, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat. Klasowe wycieczki, powroty ze szkoły, nawet strach przed klasówką uczynił z Was zżytą grupę. Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych uczniów i Wasza przyszłość leży nam na sercu. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do egzaminów, ale także do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Wy natomiast dawaliście nam swój młodzieńczy zapał i entuzjazm. Mamy nadzieję, że tak, jak my, będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku!!!!

Więcej…