ZAPRZYSIĘŻENIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Październik 1st, 2018 / / categories: Bez kategorii /

CAM0078226 września odbyło się w naszej szkole zaprzysiężenie nowego składu samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019. Wybrani uczniowie z klas I – VIII oraz IIIgim. podczas uroczystej akademii złożyli przysięgę wkraczając w nowy etap swoich obowiązków jako reprezentanci całej społeczności szkolnej. Następnie prowadzący przypomnieli zebranym o normach i zasadach panujących w szkole.
Przedstawicielom życzymy owocnej pracy, samych świeżych pomysłów oraz wiele wytrwałości w realizacji złożonych obietnic :-)